Tuesday, May 14, 2024
JaunumiVietējās ziņas

“MH PADEL” un “SWIFT Arena” kausa izcīņa

Pagājušajā nedēļas nogalē Mārupē, norisinājās starptautiska klubu sadraudzības kausa izcīņa starp “MH PADEL” un Lietuvas “Swift Arena” no Mažeiķiem (Mažeikiai).

Padel kļūst arvien populārāks ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Šī jau ir otrā reize, kad kāds no Lietuvas klubiem ierodas MH PADEL klubā, lai sacenstos un izveidotu draudzīgu sadarbību starp Latviju un Lietuvu, kura šobrīd šī sporta veida attīstībā un popularitātē ir pāris gadus mums priekšā.

Tas bija ļoti aizraujošs notikums, kas sapulcēja 60 padel entuziastus no Latvijas un Lietuvas. Katru klubu pārstāvēja 30 dalībnieki, kuri sacentās 5 grupās. 24 vīrieši: A un B grupās, un 36 sievietes A, B un C grupās. Katrā grupā bija pa trīs pāriem no katra kluba. Katrs pāris izspēlēja trīs spēles pret grupā esošajiem pretinieku kluba pāriem.

MH PADEL klubu pārstāvēja

Vīrieši Sievietes
A grupaA grupa
Josu Samaniego / Alex GaiduksViktorija Ratačova / Inese Krēsliņa
Raivis Ikaunieks / Rūdolfs MednisElīna Novada / Kristīne Semjonova
Oļegs Solovjevs / Sergejs KoroļovsSvetlana Aleksejeva / Jekaterina Limonina
B grupaB grupa
Andrejs Samsonovs / Nikolajs JaluninsBaiba Robalte / Anna Miķe
Mārtiņš Strenģis / Raimonds ŠteinbergsLīna Zvirbule / Karīna Vītola
Sandro Tagushi / Rolands SilkānsAnna Salecka / Alise Podniece
C grupa
Elizabete Priekule / Laila Zvirbule Ērgle
Kristīne Reboka / Gaļina Torogashova
Mārīte Gaile / Inga Reboka
MH PADEL kluba sastāvs

Izspēles kārtība

Spēles norisinājās līdz divu setu uzvarai (sets līdz 4 geimiem). Ja pēc diviem nospēlētiem setiem rezultāts bija neizšķirts, tikai izspēlēts “tie-break” līdz 10 punktiem. Kopējo rezultātu noteica uzvarēto spēļu skaits. Par katru uzvarēto spēli klubam tika piešķirti 2 punkti. Ja zaudētāju pārim izdevās uzvarēt vismaz vienu setu, viņiem tika piešķirts 1 punkts kopējā ieskaitē.

Kausa izcīņas rezultāti

Dienas beigās ar rezultātu 59 pret 43 pārāks bija “MH PADEL” klubs no Latvijas.

Vīrieši no iespējamajiem 36 punktiem ieguva 26 punktus.

Visvairāk uzvaras un 6 punktus MH padel kluba labā nopelnīja A grupas spēlētāji Josu Samaniego / Alex Gaiduks un Raivis Ikaunieks / Rūdolfs mednis. Šie pāri nezaudēja nevienu spēli.

Sievietes no iespējamajiem 54 punktiem ieguva 33 punktus.

Sieviešu konkurencē vislabāk veicās A grupas spēlētājām Viktorijai Ratačovai / Inesei Krēsliņai un Elīnai Novadai / Kristīnei Semjonovai, kuras ne tikai uzvarēja visas spēles, bet arī nezaudēja ne setu. B grupā trīs uzvaras arī Līnai Zvirbulei / Karīnai Vītolai.

MH padel un Swift Arena kausa izcīņa
MH padel un Swift Arena kausa izcīņa

Kluba pārstāvja komentārs

“Redzot kā padel ir attīstījies Lietuvā, bija ļoti patīkami dzirdēt vēlmi no “Swift Arena” kluba pārstāvjiem uzrīkot šo vienas dienas sadraudzības turnīru” stāsta “MH PADEL” kluba vadītājs Matīss Lībietis. “Tas liek domāt, ka arī Lietuvā mēs esam pamanīti. Prieks, ka mums izdevās šoreiz uzvarēt un parādīt, ka, lai arī padel vēl ir jauns sporta veids Latvijā, potenciāls ir liels. Milzīgs paldies visiem spēlētājiem, kuri pārstāvēja gan mūsu klubu, gan Latviju. Liels gandarījums par to, ka šajā neilgajā mūsu pastāvēšanas laikā ir izdevies sapulcēt un izveidot tik draudzīgu un entuziasma pilnu MH PADEL kluba sabiedrību.”

Šajā turnīrā bija lieliski novērojams, ka padel ir sociāli viens no patīkamākajiem sporta veidiem. Lai arī visi vēlās uzvārēt, draudzīga atmosfēra vienmēr ir sajūtama kluba telpās.

Lai atrastu sev tuvākos padel laukumus Latvijā, apskatiet sadaļu “Kur spēlēt Padel“.