Monday, May 20, 2024

Kur Latvijā spēlēt PADEL

Lai arī PADEL jau ir iekarojis savu vietu pasaules sporta mērogā, padel Latvijā vēl tikai sāk palikt populārāks. Latvijā šobrīd pieejami 12 slēgtie un 5 atvērtie PADEL laukumi.

Šeit pieejams apkopojums ar vietām, kur spēlēt/izmēģināt šo lielisko sporta veidu:

MH PADEL klubs

“MH Padel” klubs tika atvērts 2022. gada septembrī, tas ir līdz šim lielākais un modernākais padel klubs Latvijā. Klubā iekārtoti astoņi slēgtie padel korti, kas būvēti atbilstoši starptautiskiem standartiem, kā arī iekārtota atpūtas zona un uzkodu bārs. Klubā iespējams rīkot ne vien vietējas un starptautiskas sacensības, bet arī baudīt aktīvu un veselīgu atpūtu ar dažādām kluba piedāvātām aktivitātēm.

Vairāk par klubu uzzini MH PADEL mājas lapā www.mhpadel.com

MH padel kluba_fasāde
MH padel kluba pirmais laukums
Riga PADEL klubs

Pirmais klubs Latvijā. Pagaidām vienīgais klubs, kur pieejami iekštelpu (4) + āra (2) laukumi Latvijā.

iekšējāis laukums
ārējais laukums
Bukultu PADEL

Priežu ielokā Bukultos atrodas tenisa laukumi un viens āra padel laukums ar apgaismojumu, lai spēlēt arī varētu vakaros un naktī.

👉🏻 Ej uz: Bukultu tenisa un padel korti

📞 Rezervē zvanot uz +371 22041461

Bukultu laukumi
Bukultu laukumi
Bukultu laukums nakts apgaismojums
VARPU TENNIS & PADEL CLUB

“VARPU Teniss & Padel club”, kas atrodas Mārupē, Vārpu ielā 17A, ir 11 tenisa korti.

4 ITF / WTA standarta tenisa korti ar HARD pārklājumu, 3 TENISĪTA korti un 2 āra PADEL laukumi un 2 MINI vai RED standarta tenisa korti jaunākajiem tenisa spēlētājiem vecumā no 4 līdz 8 gadiem.

Tiek iedalīta atsevišķa zona iesildīšanai, fiziskai sagatavošanai un izstiepšanai.

Visas platformas ir aprīkotas ar modernu LED apgaismojumu PHILIPS SPORT, apkuri un gaisa kondicionēšanu. Pat karstākās vasaras dienās temperatūra uz laukuma nepārsniedz 18 grādus. Iesācējiem ir inventāra noma. Visas kluba telpas ir pieejamas cilvēkiem ar invaliditāti.

VARPU Tennis & Padel Club
VARPU Tennis & Padel Club
VARPU Tennis & Padel Club
AKMEŅI NATURE RESORT (Ogres novads, Tome)

Atpūtas komplekss “Akmeni Nature Resort”, kas atrodas tikai 60 kilometrus no Rīgas, (Ogres novadā Tomē), ir jauns un aizraujošs galamērķis PADEL entuziastiem Latvijā. Šis atpūtas komplekss ar savu ekskluzīvo āra padel laukumu piedāvā atsvaidzinošu un uzmundrinošu pieredzi. Šeit ir lieliska vieta, kur relaksēties un atpūsties kopā ar ģimeni un bērniem.

Pievienotajā kartē redzamas atzīmētas vietas, kur iespējams spēlēt padel Latvijā.

Pirms doties izmēģināt padel kādā no Latvijas padel laukumiem, iepazīstieties ar padel noteikumiem un padel vēsturi sadaļā “Blogi un Intervijas”: “Padel vēsture” un “Padel noteikumi”. Uzziniet par jaunumus par padel inventāru un ekipējumu sadaļā “Inventāra ziņas”.