Wednesday, July 24, 2024
Blogi & intervijasJaunumiVietējās ziņas

Akmeņi Nature Resort – vasaras galamērķis Padel entuziastiem

Atpūtas komplekss “Akmeni Nature Resort”, kas atrodas tikai 60 kilometrus no Rīgas (Ogres novada Tomē), ir jauns un aizraujošs galamērķis PADEL entuziastiem Latvijā. Šis atpūtas komplekss ar savu ekskluzīvo āra padel laukumu piedāvā atsvaidzinošu un uzmundrinošu pieredzi. Šeit ir lieliska vieta, kur relaksēties un atpūsties kopā ar ģimeni un bērniem.

Padel laukums

Āra padel laukums neapšaubāmi ir “Akmeņi Nature Resort” izcilākā vieta. Būdami vienīgie, kuri Latvijā piedāvā šo sporta veidu savā atpūtas kompleksā kopā ar naktsmītnēm. Atrašanās vieta blakus Daugavai papildina šarmu, piedāvājot mierīgu un ainavisku fonu neaizmirstamām padel spēlēm. Pie padel laukuma ir izveidots glempings, kur starp spēlēm atpūsties un izbaudīt sarunas un mieru. Tāpat ir ierīkota grila zona, kur kopā ar draugiem un ģimeni pagatavot maltīti.

Akmeni Nature Resort padel laukums
Akmeni Nature Resort padel laukums
Akmeni Nature Resort padel laukums

Atpūtas kompleksa piedāvājums

Papildus padela laukumam kūrortā pieejamas četras atšķirīgās un unikālas mājiņas. Katra no tām ir pilnībā aprīkota ar visām nepieciešamajām ērtībām. Ģimenes ar bērniem novērtēs īpašu rotaļu laukumu, kur bērni var spēlēties un izklaidēties. Āra peldbaseins ir lieliski piemērots relaksācijai siltajos vasaras mēnešos, savukārt sauna ar burbuļvannu piedāvā vietu, kur atjaunot spēkus pēc laivu izbrauciena pa Daugavu.

Pieminēšanas vērta ir arī kūrorta dabiskā apkārtne. “Akmeņi Nature Resort” atrodas Daugavas krastā, no kura paveras brīnišķīgs skats un mierīga atmosfēra. Viesi var doties nesteidzīgās pastaigās vai izbraucienos ar velosipēdiem, apbrīnot skaistus saulrietus vai vienkārši baudīt dabas klusumu. Kūrorta atrašanās vieta nodrošina aizbēgšanu no pilsētas steigas un burzmas, ļaujot apmeklētājiem atpūsties un uzlādēties mierīgā vidē. Sazinoties ar “Ameņi Nature Resort” vadību, viesiem ir iespēja noorganizēt transportu no Rīgas uz Tomi un atpakaļ.

“Akmeņi Nature Resort” naktsmītnes ir ērtas un viesmīlīgas. Numuri ir labi iekārtoti un nodrošina mājīgu atpūtu pēc aktivitātēs pavadītas dienas. Draudzīgais personāls nodrošina viesu vajadzību apmierināšanu, nodrošinot patīkamu uzturēšanos. Netālu esošajā “Oškrogā”, kas atrodas tikai 1,5 km attālumā tiek piedāvāta daudzveidīga latviešu reģionālo ēdienu ēdienkarte, kas pagatavota no svaigām sastāvdaļām. Viesi var baudīt gardas maltītes, baudot gleznainu skatu uz upi.

Noskaņa atpūtas kompleksā “Akmeņi Nature Resort”

Jāsaka, ka “Akmeņi Nature Resort” ir ekskluzīvs PADEL entuziastu patvērums Latvijā. Viesiem ir pieejams āra padel laukums, bērnu rotaļu laukums, āra peldbaseins, sauna ar burbuļvannu, Daugavas krasts, transports Rīga – Tome – Rīga. Viesiem tiek piedāvātas dažādas aktivitātes. Kūrorta atrašanās vieta blakus Daugavai nodrošina mierīgu un gleznainu vidi. Neatkarīgi no tā, vai esat kaislīgs padel spēlētājs vai vienkārši meklējat atpūtu skaistā apkārtnē, “Akmeņi Nature Resort” ir ideāls galamērķis.

« of 3 »

Lai uzzinātu, kur Latvijā izmēģināt un spēlēt padel, apskatiet sadaļu KUR SPĒLĒT PADEL? Kā arī seko “Padel Ziņām” facebook