Thursday, July 25, 2024
JaunumiVietējās ziņas

Latvijas Padel čempionāts (foto)

No 3. – 4. martam Mārupē, Ulmaņa parkā, jaunatklātajā MH Padel hallē, norisinājās otrais Latvijas padel čempionāts.

Turnīrā piedalījās 74 dalībnieki, no kuriem 8 pāri- sieviešu konkurencē, un vīriešu konkurencē- 29 pāri.

Vīrieši

Vīriešu finālā sacentās duets Lorenzo Fucile un Peter van Engeland pret Aleksandru Pavulānu un Ņikitu Ribakovu. Abām komandām izvēloties taktiski vairāk spēlēt uz vienu spēlētāju, izturīgāki un nekļūdīgāki izrādījās Van Engeland un Fucile ar rezultātu 6:7 (5) 6:2 6:3, izcīnot 2023.gada Latvijas padel čempionu titulu.

Cīņā par 3.vietu līdzvērtīgā spēlē, otrā setā iegūstot pārsvaru pretinieku serves geimā tikai seta galotnē, pārāki bija Uldis Gaismiņš un Agris Kolomicevs, kuri duetu Andi Štrālu un Alexandru Bakhirevu pārspēja ar rezultātu 7:5 6:4. Pagājušā gada čempioni Jevgenijs Feldmanis un Vadims Kravcovs šoreiz izstājās turnīra ceturtdaļfinālā piekāpjoties Lorenzo Fucile / Peter van Engeland 3:6 0:6

Sievietes

Sieviešu konkurencē finālā pagājušā gada čempiones Alise Vaidere un Anete Zābere ar rezultātu 6:1 6:1 pārliecinoši uzvarēja Lindu Brokāni un Aigu Krīgeri, iegūstot čempionu titulu otro gadu pēc kārtas.

Trešo vietu izcīnīja Elīna Novada pārī ar Kristīnu Semjonovu, pārspējot duetu Ievu Liepkalni un Kristīni Kurzemnieci ar rezultātu 6:2 6:2.

Paldies MH padel klubam, sponsoriem, spēlētājiem un skatītājiem, ka Latvijas padel čempionāts tika aizvadīts svētku noskaņā.