Tuesday, May 21, 2024
Blogi & intervijasJaunumiVietējās ziņas

Podkāsts “Tenisa pasaule” – epizode par PADEL

TENISA PASAULE – sarunas ar interesantiem cilvēkiem par noderīgām un interesantām tēmām. Viss par un ap tenisu. Seko sociālajos tīklos “Podkāsts – Tenisa pasaule” un uzzini pirmais par jaunām epizodēm.

Kas ir PADEL un kāda ir padel tenisa situācija Latvijā? Par šo un citiem jautājumiem sarunājās MH Padel kluba līdzīpašnieks Matīss Lībietis un tenisa inventāra speciālists, tenisa entuziasts un fans Andris Bērziņš .

Matīss Lībietis pastāstīs par savu tenisista karjeru un treneru darbu Hongkongā un kā radās ideja izveidot modernu padel klubu arī Latvijā.

Padel Latvijā vēl ir tikai pašos pirmsākumos. Citur pasaulē tas jau sāk izkonkurēt tenisu un citus sporta veidus. Šobrīd tas tiek uzskatīts par straujāk augošo sporta veidu pasaulē. Kāda tad ir šī brīža situācija Latvijā? Matīss Lībietis Mārupē ir atvēris padel klubu un halli ar 8 padel kortiem – MH Padel klubs. Matīss pastāstīs par investīcijām, kluba atvēršanu, izaicinājumiem un nākotnes plāniem.

Podkāsts tiek veidots sadarbībā ar Teniss.lv – Babolat tenisa veikals. Viss nepieciešamais inventārs tenisam, padel, badmintonam, skvošam, galda tenisam, pludmales tenisam, kā arī profesionāls stīgošanas serviss – Rīgā, Cēsu ielā 31.

Informāciju par MH Padel un citiem klubiem Latvijā atradīsiet sadaļā “Kur spēlēt padel?”.