Tuesday, May 21, 2024
JaunumiVietējās ziņas

Rīgā noskaidroti “Bullpadel Challenger” uzvarētāji (foto)

Sestdien, 1. aprīlī “Rīga Padel” klubā, Ganību dambī 20a norisinājās “Bullpadel Challenger” padel turnīrs. Tas bija viens no sezonas posmiem, kas deva punktus kopējā Latvijas Padel Federācijas reitinga ieskaitē.

Vīriešu sacensības

Piedalījās desmit pāri, kuri tika sadalīti trīs apakšgrupās. No grupu turnīra izslēgšanas spēlēs iekļuva četri labākie pāri:

  1. Uldis Gaismiņš / Gints Gaismiņš
  2. Vadims Ivaščuks / Artjoms Afanasjevs
  3. Sergejs Koroļevs / Oskars Stepiņš
  4. Agris Zvirbulis / Josu Samaniego del Campo

Pirmajā pusfinālā Uldis Gaismiņš un Gints Gaismiņš ar rezultātu 6-4 7-6(4) uzveica Agri Zvirbuli un Josu Samaneigo del Campo.

Otrajā pusfinālā ar rezultātu 6-4 6-0 Vadims Ivaščuks un Artjoms Afanasjevs bija pārāki pār trešās grupas uzvarētājiem Sergeju Koroļevu un Oskaru Stepiņu.

Finālā, interesantā trīs setu spēlē brāļi Gaismiņi bija pārāki ar rezultātu 7-5 5-7 10-4 Ivaščuka un Afanasjeva duetam paliekot otrajā vietā.

Spēlē par trešo vietu Agris Zvirbulis un Josu Samaneigo del Campo ar rezultātu 6-4 6-2 uzvarēja Sergeju Koroļevu un Oskaru Stepiņu

Ar pilnu dalībnieku sarakstu un spēļu rezultātiem iespējams iepazīties šeit:

Sieviešu sacensības

Sieviešu konkurencē šoreiz bija pieteikušās mazāk dalībnieces (pieci pāri) un uzvarētājas tika noteiktas uzreiz pēc grupu turnīra rezultātiem.

Izšķirošā spēle bija starp pāriem Kristīne Semjonova / Elīna Novada un Ilze Pavulāne / Viktorija Ratacova. Ļoti interesantā spēlē pēc zaudēta otrā seta Semjonova un Novada spēja uzvarēt trešā seta super tie-break ar 10-5 un izcīnīt uzvaru visā turnīrā. Semjonovai un Novadai kopā turnīrā uzvaras visās četrās spēlēs.

Otrās vietas ieguvējām Pavulānei un Ratacovai trīs uzvaras četrās spēlēs. Bet Līga Sestule un Zane Andrējeva izcīnot divas uzvaras un piedzīvojot divus zaudējumus ieguva trešo vietu.

Ar pilnu dalībnieku sarakstu un spēļu rezultātiem iespējams iepazīties šeit: RANKEDIN

Lai uzzinātu par nākamajiem Latvijas Padel Federācijas reitinga turnīriem, sekojiet LPF Facebook lapai kā arī piesekojiet Padel Ziņu whatsapp grupai un facebook lapai.

Padel Ziņas