Tuesday, May 14, 2024
JaunumiVietējās ziņas

Atjaunots Latvijas reitings

Pēc marta sākumā notikušā Latvijas Padel čempionāta, šonedēļ tika atjaunots jaunākais Latvijas Padel Federācijas reitings.

Vīriešu konkurencē Alex Pavlunāns, kurš pateicoties iekļūšanai Latvijas čempionāta finālā, reitingā pakāpās no 3. vietas uz 1. vietu.

Iepriekšējais ranga līderis Uldis Gaismiņš savukārt noslīdējis uz 3. vietu.

Čempionāta uzvarētāji Peter Van Engeland no 7. vietas pakāpās uz 4. vietu, savukārt viņa pārinieks Lorenzo Fucile iekļuvis top 10 un atrodas 8. vietā.

Iespaidīgu kāpumu veicis otrs čempionāta finālists Ņikita Ribakovs, kurš no 19. vietas pakāpies uz 5. vietu. Bet lielāko kāpumu iedzīvojis Aleksandrs Gaiduks, kurš no 36. vietas pakāpies uz 14. vietu.

Pilns reitings apskatāms šeit: www.rankedin.com/en/ranking/

Sieviešu konkurencē pirmajā vietā atrodas Darja Konina. Latvijas čempionāta uzvarētājas Alise Vaidere un Anete Zābere ieņem dalītu 2. vietu.

Dēļ nepiedalīšanās Latvijas čempionātā, kritienu ārpus top 10 piedzīvojusi iepriekšējā ranga līdere Aleksandra Kulbacka, kura šobrīd atrodas 11. vietā.

Pilns reitings apskatāms šeit: www.rankedin.com/en/ranking/

Vīriešu reitings
Sieviešu reitings

Otrais Latvijas Padel čempionāts

No 3. – 4. martam Mārupē, Ulmaņa parkā, jaunatklātajā MH Padel hallē, norisinājās otrais Latvijas padel čempionāts.

Turnīrā piedalījās 74 dalībnieki, no kuriem 8 pāri- sieviešu konkurencē, un vīriešu konkurencē- 29 pāri.

Vīriešu finālā sacentās duets Lorenzo Fucile un Peter van Engeland pret Aleksandru Pavulānu un Ņikitu Ribakovu. Abām komandām izvēloties taktiski vairāk spēlēt uz vienu spēlētāju, izturīgāki un nekļūdīgāki izrādījās Van Engeland un Fucile ar rezultātu 6:7 (5) 6:2 6:3, izcīnot 2023.gada Latvijas padel čempionu titulu.

Lasīt rakstu un apskatīt foto galeriju…