Wednesday, May 15, 2024
JaunumiVietējās ziņas

Atklāts mūsdienīgākais PADEL klubs Baltijā

Ar svinībām un paraugdemonstrējumiem 2022. gada 15. Septembrī tika atklāts Baltijā mūsdienīgākais PADEL klubs “MH Padel”, kas saviem klientiem piedāvā augstākā līmeņa PADEL sporta kortus un apmācības.

Padel ir sporta veids, kas apvieno skvoša un tenisa elementus. Klubā “MH Padel” iekārtoti astoņi padel korti, kas būvēti atbilstoši starptautiskiem standartiem, kā arī iekārtota atpūtas zona un uzkodu bārs. Klubā būs iespējams rīkot ne vien vietēja un starptautiskas sacensības, bet arī baudīt aktīvu un veselīgu atpūtu ar dažādām kluba piedāvātām aktivitātēm.

“Mūsu iecere bija izveidot augsta līmeņa padel klubu, kas, mūsuprāt, ir izdevies,” jauno klubu komentē viens no “MH Padel” līdzdibinātājiem Matīss Lībietis, “lai arī padel ir salīdzinoši jauns sporta veids Latvijā, mēs ceram, ka nākotnē tas Latvijā attīstīsies tikpat strauji, cik citās Eiropas valstīs.”

Šobrīd padel ir viens no straujāko popularitāti gūstošajiem sporta veidiem pasaulē. Pēdējos divos gados ievērojamākā attīstība redzama Zviedrijā, kur izveidoti jau 925 padel klubi.

“MH Padel” piedāvā nodarbības bērniem un pieaugušajiem, kā arī plāno rīkot turnīrus. Kortos varēs rīkot arī korporatīvos pasākumus uzņēmumiem, un ar laiku plānots izveidot Biznesa padel līgu, kurā uzņēmumu komandas varēs sacensties pret citiem uzņēmumiem.

Jaunais klubs atrodas Ulmaņa Parkā 2, “Kalniņos”, Mārupē. Darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai 8.00-22.00, brīvdienās – 9.00-20.00.

Vairāk informācijas www.mhpadel.com.

Informāciju par klubiem Latvijā atradīsiet sadaļā “Kur spēlēt padel?”.